KONST / Litografier / Färglitografi 12286458
nr 1228 6458
Ingegerd Möller-Nygren
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Krypljung. Signerad, numrerad 56/360. Motivet: 14x21 cm
Ingegerd Möller-Nygren, svensk målare född 1928.
Utrop:
300 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:44:53
Ingegerd Möller-Nygren
Läs mer om Ingegerd Möller-Nygren